Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Автономна каналізація,
яка працює Детальніше

AQUATEC -
ідеальна автономна каналізація
для очистки стічних вод!

З 2006 року автономна каналізація AQUATEC,
жировловлювачі, насосні станції і очистка
зливових стічних вод встановлені на тисячах
об'єктах у всіх регіонах України.

автономная канализация
автономная канализация
Автономна каналізація AQUATECЛокальні очисні споруди для очистки господарсько-побутових стічних вод продуктивністю від 1 до 200 м3 на добу Детальніше
жироуловители
Сепаратори
жиру і нафти
Попереднє очищення стічних вод від кафе, ресторанів, харчових виробництв, автомийок та СТО перед їх скиданням у міську каналізацію Детальніше
насосные станции
Комплектні
насосні станції
Готове технічне рішення в корпусі з поліпропілену з насосним обладнанням для перекачування стічних вод та інших рідин Детальніше
полипропилен
Очистка
зливових стоків
Комплексна система очищення дощових стоків для промислових підприємств, паркувань, АЗС, територій ринків та торговельно-розважальних центрів Детальніше
полипропилен
Листовий поліпропіленОптова пропозиція широкого асортименту листового поліпропілену європейської якості виробництва компанії AQUATEC (Словаччина) Детальніше

Новини

Частина 2. Каналізація та очищення стічних вод у Стародавньому Римі
Дата: Субота, 14 січня 2023 | Перегляди: 56

У першій частині нашого короткого екскурсу в історію каналізації та очищення стічних вод ми розповіли про Стародавній Єгипет. З того часу до появи перших систем автономної каналізації пройшло кілька тисячоліть. Еволюція людства та технологічний прогрес уможливили перетворювати стічні води на кристально-чисту та нешкідливу воду за допомогою автономної каналізації AQUATEC, яка з 2005 року працює у 34 країнах світу, включаючи Україну.

У Стародавньому Римі система каналізації та очищення стічних вод була однією з найрозвиненіших у давнину. Вона була побудована в період між 753 та 713 роками до н.е. та була спроектована для збору та очищення стічних вод від будинків та комерційних будівель.

Система каналізації в Стародавньому Римі була складена з каналів, які вели з будинків та будівель до септиків, де відбувалося очищення стічних вод. Канали були побудовані з каменю чи бруса та мали нахил, щоб стічні води самопливом текли до септиків.

Септики були побудовані з каменю і мали два яруси: нижній для збирання стічних вод та верхній для очищення. Очищення виконувалася за допомогою сольових та гравітаційних методів. Сольовий метод очищення полягав у додаванні солі до стічних вод, яка допомагала осадити мул, жир та інші забруднюючі речовини.
Читати далі...

Розвиток технологій очищення стічних вод
Дата: Вівторок, 03 січня 2023 | Перегляди: 64

Ми розпочинаємо цикл коротких публікацій про еволюцію системи каналізації у світі та, зокрема, про розвиток технологій очищення стічних вод, кульмінацією цього розвитку людства є технологія біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод VFL (Vertical Flow Labyrinth), розроблена у 2004 році. компанією AQUATEC VFL s.r.o. (Словаччина).

Подібно до еволюційного розвитку колеса в електромобіль, перетворення біблійних скрижалів на планшет з amoled екраном або прогресу невдачі Ікара з давньогрецької міфології в сучасний космічний туризм, очищення стоків досягло своєї досконалості на початку 21 століття в Словаччині, пройшовши шлях від ямки в землі до AQUATEC.

А тепер трохи докладніше про те, як усе це було за останні 5-6 тисяч років...

Каналізація - це система, яка забезпечує збирання, переробку та утилізацію органічних відходів людини та тварин, а також інших стоків з житлових та громадських будівель.

Історія каналізації починається ще з давніх часів.
Читати далі...

Колектив АКВАТЕК-УКРАЇНА вітає всіх з новим 2023 роком!
Дата: Четвер, 29 грудня 2022 | Перегляди: 58

Шановні клієнти та партнери,

Завершуючи черговий рік і передбачаючи новий, ми в АКВАТЕК-УКРАЇНА хотіли б скористатися моментом, щоб висловити наші найтепліші побажання щасливого та здорового нового року. Ми сподіваємося, що 2023 рік принесе вам мир, успіх, процвітання і радість, на які ви заслуговуєте.

На додаток до цих особистих та професійних прагнень ми також сподіваємось на мир та гармонію в Україні. Ми вдячні за можливість працювати з вами та зробити свій внесок у покращення нашого навколишнього середовища шляхом розробки інноваційних технологій очищення стічних вод. В AQUATEC ми прагнемо надавати передові рішення, які не тільки допомагають очищати стічні води, а й мінімізувати вплив на навколишнє середовище.

В рамках нашого прагнення інновацій ми раді повідомити, що автономна каналізація AQUATEC революціонізує методи очищення стічних вод, а передова європейська технологія біологічного очищення стоків VFL може значно знизити негативний вплив на навколишнє середовище, а також покращити якість життя людей у всьому світі.
Читати далі...

НАМ 18 РОКІВ!
Дата: Субота, 19 листопада 2022 | Перегляди: 172

Сьогодні, 18 листопада 2022 року, ми, АКВАТЕК-УКРАЇНА, відзначаємо своє вісімнадцятиріччя!

24 лютого цього року, в день нападу фашистської русні на Україну, ми не могли уявити, що зберемося практично всім нашим колективом на головній площі першої столиці України – міста-героя Харкова – міста, яке стало форпостом та зразком боротьби за свободу та незалежність нашої батьківщини перед лицем рашистської чуми.

Важко передати те почуття гордості, яке переповнює всіх нас цього дня за нашу країну, наших співгромадян та наших героїв - воїнів ЗСУ, завдяки яким все це стало можливим.

Цього дня хочемо побажати всім лише одного – якнайшвидшого миру та перемоги України над рашистами.

Висловлюємо щиру подяку всім нашим клієнтам, які, незважаючи ні на що, облаштовували систему автономної каналізації та купували очисні споруди AQUATEC цього року, у тому числі й у прифронтових зонах Київської та Харківської областей.
Читати далі...

УКРАЇНА - ВІКНО В ЄВРОПУ, росія - ПОРТАЛ У ЛАЙНО!
Дата: Неділя, 06 листопада 2022 | Перегляди: 190

АКВАТЕК знову на передовій!

Пройшло трохи більше місяця з моменту визволення Харківської області. Понад 1400 очисних споруд AQUATEC встановлені з 2006 року на об'єктах, які перебували у рашисткій окупації з початку війни.

Господарі почали повертатися та відновлювати свої домоволодіння. До нас почали надходити дзвінки з проханням поновити роботу автономної каналізації AQUATEC.

Повністю знищені основні транспортні магістралі та, зокрема, мости та греблі у Старому Салтові Вовчанського району, де у хвойних лісових масивах розташовуються бази відпочинку, приватні домоволодіння, житлові котеджні забудови, обладнані локальними очисними спорудами AQUATEC, створили основну проблему дістатися наших об'єктів.
Читати далі...

"Руський мір": як він виглядає і пахне через призму AQUATEC
Дата: Субота, 29 жовтня 2022 | Перегляди: 204

Головне призначення автономної каналізації AQUATEC – це очищення стічних вод, переробка та перетворення всіх господарсько-побутових рідких відходів у чисту воду для збереження екології планети, на якій ми живемо, і як результат – підтримка здоров'я кожної живої істоти у світі.

Такою самою метою є і функціонування будь-якої цивілізованої держави – забезпечення нормального добробуту суспільства, економіки, медицини тощо.

Після приходу долбойобів-рашистів на нашу землю і, зокрема, після окупації великої частини Харківської області, всьому світу відкрилося справжнє обличчя русні та її населення.

ГІМНО, НЕЧИСТОТИ, БРУД, УЛАМКИ ТА СМІТТЯ.

Це те, що покрило землю і залишилося після прямого влучання рашистського снаряду в автономну каналізацію AQUATEC, яка експлуатувалася у селищі Старий Салтів у Харківській області вже понад 14 років.
Читати далі...

БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ АКВАТЕК-УКРАЇНА
Дата: Понеділок, 10 жовтня 2022 | Перегляди: 224

З чого починається батьківщина? Батьківщина - це те місце, де тобі комфортно і ти все знаєш про те, як створити цей комфорт!!

З чого все почалося в АКВАТЕК-УКРАЇНА?!

Допомогти своїй державі, своїй рідній Україні – головне завдання будь-якої благодійної діяльності. І взагалі, важливо, щоб будь-яке людське заняття професійне, аматорське було націлене на благо!

Ми протягом 17 років займаємося очищенням господарських побутових стоків. Глибоко розуміємо проблеми екології нашої держави. Без людської уваги не може залишатися тема безпритульних, викинутих недбайливими господарями собак та котів. Щовечора сідаючи за повний наїдками стіл, кожен із нас згадує очі собаки на зупинці, що молять поїсти, а може й просять притулити. Багатьом з нас здається, що держава має подбати про них чи знайдуться інші люди. "Чому я? Я не можу. В мене алергія." або "Я не переживу ще одну втрату вихованця!" і так далі.
Читати далі...

AQUATEC - ЦЕ ЄВРОПА!
Дата: Середа, 29 червня 2022 | Перегляди: 432

АКВАТЕК-УКРАЇНА всім колективом вітає надання Україні статусу кандидата до Європейського Союзу.

Весь наш колектив ще 17 років тому зробив маленький, але впевнений крок у цьому напрямі із початком роботи на ринку України у сфері автономної каналізації з локальними очисними спорудами AQUATEC виробництва Словаччини.

Таким чином, можна констатувати той факт, що кожен існуючий та потенційний клієнт нашої компанії вже є частиною європейського союзу у невеликій, але дуже важливій у житті сфері, пов'язаній з очищенням стічних вод.

Існує чимало супротивників інтеграції України до європейської спільноти.
Читати далі...

ЗСУ ВИЧИЩАЮТЬ НАШУ ЗЕМЛЮ ВІД РАШИСТІВ, А МИ - ВІД ЛАЙНА!
Дата: Понеділок, 13 червня 2022 | Перегляди: 435

Життя продовжується!

Багато людей не витримують постійного шуму та вибухів ракет, якими нас - харків'ян бомблять з боків окупованих територій, та й самого Бєлгорода. Вони їдуть до центру та заходу України, в європейські країни, але багато залишилися і живуть тут. Так що у нас є робота.

Наша автономна каналізація AQUATEC заполонила багато домівок в Харківській області, в місті та й по всій території України. І поступають нам такі собі веселі, на фоні бойових дій, дзвіночки-питання:

«Зробіть будь ласка сервіс!», «Хочу придбати очисну споруду AQUATEC!», «Можливо зараз облаштувати?»… Саме такі дзвінки вдихають впевненість в завтрашньому дні, в нашій перемозі. Виїжджають наші сервісні інженери, видають технічні завдання, роблять сервіси наших очисних споруд AQUATEC, також роблять монтаж нових, тільки що придбаних нашими клієнтами, і все це під гул та вибухи ворожих руськіх ракет, градів.
Читати далі...

ВСЕ БУДЕ AQUATEC!
Дата: П'ятниця, 20 травня 2022 | Перегляди: 530

Активний мул, розроблений під контролем НАТО в таємній лабораторії словацької компанії AQUATEC, окрім своєї здатності переробляти всі нечистоти, є ще й потужною біологічною зброєю, яка спрямована на знищення руськой раси.

Свідченням цього є спроби рашистів знищити очисні споруди AQUATEC ракетами та системами реактивного залпового вогню.

Завдяки кривим рукам руськіх недо-інженерів, іржавим гарматам та п'яним оркам жоден снаряд у ціль не влучив. Ось, щоправда, кришки та каналізаційні люки вибуховою хвилею знесло.

Команда АКВАТЕК-УКРАЇНА у роботі на 100%!
Читати далі...

РОСІЯ - ЙДИ НАХУЙ!
Дата: Субота, 16 квітня 2022 | Перегляди: 608

Харків - перша столиця України, друге найбільше місто, головний науковий та освітній центр країни, розташоване за 30 км від держави, яка 24 лютого 2022 року оголосила нам війну. Через кілька днів після початку вторгнення, прийшовши до тями після шоку, наш колектив "АКВАТЕК-УКРАЇНА" продовжив свою роботу. Зокрема, було вжито необхідних заходів щодо забезпечення безпеки 38 тварин, які знаходяться в нашому розпліднику під благодійним патронажем компанії. У перші кілька тижнів війни нам вдалося організувати закупівлю 50 мішків корму для наших вихованців, що дозволить їм нормально харчуватися протягом найближчих 2-3 місяців.

Це стало можливим завдяки педантичній та сумлінній роботі нашого персонального менеджера компанії "СУЗІР'Я" - Вероніці Чистякової.

За перші 40 днів війни нами було врятовано 6 кинутих собак та 3 кішки, які, на превеликий жаль, були викинуті своїми господарями внаслідок втечі з міста Харків у безпечніші райони.

Читати далі...

Як вибрати автономну каналізацію для приватних будинків?
Дата: Понеділок, 21 лютого 2022 | Перегляди: 509

Питання вибору автономної каналізації для заміського будинку, дачі гостро постає під час переїзду перед власниками житлової нерухомості. Не можна зволікати з облаштуванням, але й поспішати при відборі теж не слід. Здійснені помилки буде складно виправити. Існує кілька видів систем для очищення стічних вод. Вони розрізняються за функціоналом, якістю ліквідації відходів, складності в обслуговуванні, розцінками. Зваживши всі плюси та мінуси, визначивши ключові критерії для вибору, ви зможете замовити відповідний пристрій. Сучасна автономна каналізація від виробника AQUATEC користується широким споживчим попитом. Але перед остаточним вибором необхідно звіритися зі своїми потребами, уточнити низку параметрів. Читати далі...

Принцип роботи автономної каналізації для приватних будинків
Дата: Субота, 22 січня 2022 | Перегляди: 631

Споруда, облаштування систем очищення стоків на ділянці біля заміського будинку, котеджу починається з вибору відповідного обладнання. Автономна каналізація повинна підійти вам за ціною, якістю, функціональністю. Щоб краще розібратися в деталях, слід досліджувати принцип роботи всіх типів. Надійна автономна каналізація для приватного будинку може бути представлена кількома видами. Розглянемо принцип дії найпоширеніших варіантів. Читати далі...

АКВАТЕК-УКРАЇНА відзначає 17 років з моменту заснування та початку роботи на ринку України!
Дата: П'ятниця, 19 листопада 2021 | Перегляди: 682

Вітаємо всіх наших існуючих, потенційних та майбутніх клієнтів із нашим святом! Саме завдяки вашій довірі до нашої компетенції та якості обладнання AQUATEC (Словаччина) ми робимо нашу планету трохи чистішою і зеленішою. Це не просто гасла, а статистика: - AQUATEC лише в Україні очищує щодня понад 4,2 млн. літрів стоків - головні офіси AQUATEC у м. Київ та м. Харків, а також партнери у 9 регіонах - у роботі AQUATEC в Україні задіяно 58 осіб - сьогодні AQUATEC – це компанія зі світовим ім'ям у таких країнах: Австрія Алжир Болгарія Угорщина Німеччина Іспанія... Читати далі...

БЛАГОДІЙНІСТЬ АКВАТЕК-УКРАЇНА
Дата: Понеділок, 04 жовтня 2021 | Перегляди: 790

"ЧИМ БІЛЬШЕ Я ПІЗНАЮ ЛЮДЕЙ, ТИМ БІЛЬШЕ МЕНІ ПОДОБАЮТЬСЯ СОБАКИ" - ГЕНРІХ ГЕЙНЕ (1797-1856) Читати далі...

Автономна каналізація для ресторану
Дата: Субота, 11 вересня 2021 | Перегляди: 792

Літо - сезон відпусток, час, коли хочеться бути ближче до води - до чистої води. На жаль, з кожним роком знайти чисту воду в Україні навіть на березі найчистішого та елітного платного пляжу стає все важче. І пов'язано це не з рідкісною навалою медуз, яка сталася нещодавно на узбережжі Азовського моря, а з напливом рідких і твердих відходів - наших з вами, не чужих. Готелі, ресторани, бари та й просто громадські туалети на узбережжі будь-якого українського моря, озера, річки чи водойми створюють неймовірну кількість стічних вод, про подальшу долю яких нам нічого не відомо. І навіщо? - адже ми йдемо на горщик, натискаємо кнопку зливу - і справу зроблено! А через дві години «насолоджуємося» купанням на пляжі в своєму власному лайні, яке не так помітно і не так смердить, бо просто розмішати в великій кількості води прибережної зони. Читати далі...

ЛОХОТРОН В ЕКОЛОГІЇ ПО-УКРАЇНСЬКИ!
Дата: Понеділок, 05 липня 2021 | Перегляди: 825

В даний час питання охорони навколишнього середовища набуває в Україні все більш гостру актуальність. Головною причиною цього є повна відсутність за останні десятиліття будь-якого контролю за дотриманням діючих в Україні екологічних норм. Адже все можна купити ... Що вже говорити про європейські норми, які пред'являють куди більш жорсткі вимоги до охорони навколишнього середовища. Якість повітря і води в будь-якій країні світу представляють особливу цінність, так як є запорукою здоров'я нації. Саме тому, ще з 1991 року в Європейському Союзі діє Директива 91/271/ЄЕС «Про очищення міських стічних вод», яка має на увазі повне виключення скидання забруднюючих речовин і неочищених каналізаційних стічних вод у водні басейни країни. Читати далі...

Відгук власника AQUATEC, який обслуговує обладнання самостійно
Дата: П'ятниця, 28 травня 2021 | Перегляди: 763

Будь-який предмет побуту вимагає догляду. Навіть ваза з квітами вимагає періодичної заміни води і прибирання пилу. Що вже говорити про такий складний механізм як автономна каналізація. Сервісне обслуговування обладнання є невід'ємною частиною його повсякденної експлуатації, надійності і терміну служби. Для кінцевого споживача цей фактор повинен становити особливий інтерес, тому що вартість обладнання оплачується один раз, а витрати на обслуговування устаткування виникають протягом усього періоду його експлуатації. З урахуванням того, що локальна очисна споруда купується на період експлуатації від 10 і більше років, його господар по суті стає заручником компанії-виробника, яка, згодом, зобов'язана забезпечити гідне сервісне обслуговування. Читати далі...

Море-ще одна вигрібна яма!
Дата: П'ятниця, 07 травня 2021 | Перегляди: 859

Як хочеться поніжитися на березі моря на сонечку, покупатися в солоній морській воді! І Україна може похвалитися наявністю таких чудових місць. Але! Ми - всі українці, намагаємося вирватися в Єгипет, Туреччину або деінде завгодно в гонці не тільки за якісним сервісом, але ще і за чистим морем. Незважаючи на те, що всі об'єкти на узбережжі повинні бути обладнані або підключені до повноцінної системи очищення стічних вод, в більшості випадків стоки в неочищеному вигляді йдуть в море або грунт. Але є винятки. Серед них чимало клієнтів АКВАТЕК-УКРАЇНА, які встановлюють одну з найкращих і надійних систем автономної каналізації і тим самим зберігають навколишнє середовище хоча б на своєму шматочку берега. Читати далі...

ЛОКАЛЬНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ AQUATEC - КРАЩЕ ОБЛАДНАННЯ НА РИНКУ ЄВРОПИ!
Дата: Середа, 28 квітня 2021 | Перегляди: 817

Автономна каналізація AQUATEC - обладнання для очищення господарсько-побутових і зливових стоків будь-яких об'єктів - комерційних, промислових, сільськогосподарських. Ми є лідером українського ринку автономної каналізації і надійним партнером, здатним виконати будь-яке поставлене завдання! Доставка комплексу очисних споруд господарсько-побутових і зливових стоків для логістичного центру. Розумні і розважливі забудовники вибирають AQUATEC! AQUATEC - КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ «ПІД КЛЮЧ» Читати далі...

СЕПТИК – ПЛАСТИКОВА ВИГРІБНА ЯМА
Дата: Четвер, 08 квітня 2021 | Перегляди: 864

Постійна відкачка і неприємний запах - все, що можна очікувати від вигрібної ями, якщо не брати до уваги екологічну і естетичну складові, а також ставлення до свого здоров'я і комфорту. ДУМАЙТЕ ПРО МАЙБУТНЄ СЬОГОДНІ! ВИГРІБНІ ЯМИ І СЕПТИКИ - ЦЕ УТОПИЯ! AQUATEC - ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ В ВАШЕ ЗДОРОВ'Я І КОМФОРТ! Читати далі...

ВИГРІБНА ЯМА - МОГИЛА ДЛЯ ВАШОГО БУДИНКУ!
Дата: Понеділок, 22 березня 2021 | Перегляди: 888

Всі політичні риторики ведуться, в основному, про гроші, про владу, трохи про економіку і майже ніколи про екологію! Тему порятунку України від різного роду забруднень зачіпали в парламенті лише побіжно (в повному сенсі цього слова). І ось, нарешті, президент поставив питання ребром: "Сьогодні можу сказати вам: у нас немає запасної України. Вона має бути квітучою, мальовничою, з прекрасними лісами, чистими морями, річками, озерами..." (Суспільна небезпека екологічної злочинності вимагає від державних органів посиленої роботи – Володимир Зеленський) Ми нашим маленьким, але досить сильним колективом вступили на стезю порятунку нашої землі від неочищених господарсько-побутових стічних вод з 2006 року. Читати далі...

Cottagecore без AQUATEC не по Феншуй!
Дата: Четвер, 04 березня 2021 | Перегляди: 933

В останній рік, одним із наслідків коронавірусу і самоізоляції став зростаючий попит на заміські приватні будинки та дачі. Цей тренд отримав назву - Cottagecore (естетика з інтернету, також описується деякими джерелами як субкультура, яка прославляє ідеалізоване сільське життя). Якщо виконати пошук за хештегом Cottagecore в соціальних мережах, то можна отримати зображення веселої вінтажної моди і романтичних заміських будинків. Тільки в Instagram вже більше мільйона постів з фото, маркованими #cottagecore, в Tik Tok - 4,5 млрд релевантних відео. Тим часом, такий спосіб життя досяг самих різних спільнот, а також прогресує в індустрії подорожей. Зокрема, попит на заміські будинки і дачі в ЄС зріс на 650 відсотків. Через соціальне дистанціювання сім'ї шукають прилеглі до природи місця для відпочинку, де можна займатися активним відпочинком і де вони можуть спокійно провести час разом. Читати далі...

Логістика AQUATEC
Дата: П'ятниця, 12 лютого 2021 | Перегляди: 922

очистные сооружения для частного дома "Точність - ввічливість королів."© Людовик XVIII Виходячи з принципу вищевказаної цитати, ми, як представники в Україні провідного виробника автономної каналізації в Європейському союзі - компанії AQUATEC, прагнемо максимально задовольнити вимоги наших клієнтів. Перш за все це відноситься до термінів виконання наших зобов'язань, зокрема, у виконанні робіт, постачання та введення обладнання в експлуатацію. Власна будівельна бригада, оновлений парк наших вантажних і сервісних автомобілів RENAULT, FIAT, HDC і міні-екскаватори BOBCAT дозволяють реалізовувати типові проекти автономної каналізації для приватного будинку за два-три дні "під ключ". Читати далі...

Всі розповідають, тільки AQUATEC показує
Дата: Вівторок, 26 січня 2021 | Перегляди: 886

очистные сооружения для частного дома Середина січня 2021 року в Україні відзначилася різкими і крутими морозами аж до -250С. Температура вдень також піднімалася не вище -100З У зв'язку з цим, одним з найбільш поширених питань потенційних клієнтів, і не тільки в зимовий період часу, є наступний: - Як буде працювати автономна каналізація AQUATEC у мене вдома взимку коли на вулиці сильний мороз? Відповідь на це питання дуже простав: - Так само як і в будь-який інший період року. Ми пояснимо нашу відповідь. По-перше, локальна очисна споруда AQUATEC розташовується під землею, як правило, нижче рівня промерзання грунту. По-друге, стічні води, які надходять в автономну каналізацію, теплі. Читати далі...

Готуй сани влітку, а автономну каналізацію AQUATEC - взимку!
Дата: Вівторок, 19 січня 2021 | Перегляди: 913

очистные сооружения для частного дома Теплі зими останніх років, що скоріше нагадують холодну осінь, є наслідком того самого глобального потепління - результату життєдіяльності найголовніших паразитів планети Земля - людей. Якщо нам з вами змінити щось на глобальному рівні здається складно, то на рівні нашого особистої взаємодії з клаптиком землі, на якому побудований будинок, цілком реально. Адже якщо задуматися, що ми отримуємо від нього? - Воду з свердловини, родючий грунт для саду та городу, надійну опору для фундаменту будинку і басейну. А що натомість отримує від нас щедра земля? - Вигрібну яму з фекаліями від всієї родини або септик для будинку, в який ллється хімія з пральної машини і сиплеться порошок з Епіцентру, щоб все не так сильно смерділо. Читати далі...

Колектив АКВАТЕК-УКРАЇНА вітає всіх з наступаючим новим 2021 роком!
Дата: Вівторок, 29 грудня 2020 | Перегляди: 866

септик в Украине Бажаємо всім нашим клієнтам стабільного здоров'я і правильної експлуатації автономної каналізації AQUATEC, яка завжди буде радувати вас чистою водою! Бажаємо партнерам процвітання бізнесу і розвитку нашої співпраці! Нашим друзям і близьким - виконання бажань і удачі в справах! А конкурентам бажаємо не обманювати наших співгромадян! Читати далі...

Очисні споруди AQUATEC для промислово-зливових стічних вод
Дата: Середа, 02 грудня 2020 | Перегляди: 986

септик в Украине Поряд з невеликими компактними локальними очисними спорудами AQUATEC для автономної каналізації приватних будинків, ресторанів, готелів і кафе користується попитом обладнання для очищення промислово-зливових стічних вод. Таке обладнання автономної каналізації на увазі методи механічного очищення умовно-чистих стоків від сміття, домішок піску і нафтовмісних забруднювачів. Читати далі...

16 років! АКВАТЕК-УКРАЇНА!
Дата: Понеділок, 23 листопада 2020 | Перегляди: 870

станция биологической очистки Багато води утекло з тих пір ... очищеної автономної каналізацією AQUATEC.
СПАСИБІ КЛІЄНТАМ за внесок у розвиток нашої компанії і порятунок екології України!
СПАСИБІ ПАРТНЕРАМ за багаторічну довіру, порядність і компетентність в роботі! СПАСИБІ СПІВРОБІТНИКАМ за відданість справі і цінностям своєї компанії!
ВІДЗНАЧАЄМО! ВІТАЄМО! ВСІМ ЗДОРОВ'Я БАЖАЄМО!
Читати далі...

Купуйте і встановлюйте локальні очисні споруди AQUATEC і пору року не буде для вас перешкодою!
Дата: П'ятниця, 09 жовтня 2020 | Перегляди: 942

очистные сооружения для частного дома У кожній порі року є свої принади. У зими вітер і сніг, Новий рік, морози, хуртовини, що не розчищені дороги і слизькі тротуари. Все, що заважає працювати, особливо нам, компанії, яка встановлює в землі автономну каналізацію AQUATEC. Читати далі...

Сервіс - це головне для клієнта!
Дата: Вівторок, 01 вересня 2020 | Перегляди: 868

канализация для частного дома Тема цієї публікації виникла в зв'язку з регулярними зверненнями в нашу компанію власників автономної каналізації виробництва України. Всі звернення зводяться до благання про допомогу обслужити обладнання, яке смердить, а компанія постачальник не реагує або вже не існує. Це класична ситуація, з якою ми стикаємося протягом усіх 15 років свого існування. Читати далі...

AQUATEC в 1,3 рази дешевше, ніж городська каналізація
Дата: Вівторок, 11 серпня 2020 | Перегляди: 864

канализация септик харьков Можливо, хтось не погодиться з твердженням в заголовку статті. Але проти цифр сперечатися складно. Отже, простий розрахунок в 5 дій ... 1. В якості вхідних даних беремо середньостатистичну сім'ю на чотири людини з щоденним водоспоживанням 1000л (250л на людину на добу). 2. Для такого обсягу стічних вод ідеально підходить автономна каналізація AQUATEC модель ATVFL6 вартістю 65000 грн. "під ключ". Загальнобудівельні роботи в цю вартість не входять! 3. З урахуванням гарантійного терміну експлуатації очисної споруди AQUATEC в 25 років, перераховуємо його вартість в розрахунку на 1 день: 65000 грн./(365 днів в році*25 років) = 7,12 грн./день або за 1000 літрів. Читати далі...

Чим же відрізняється AQUATEC від конкурентів?
Дата: П'ятниця, 24 липня 2020 | Перегляди: 876

септик для дома цена Дуже часто потенційні покупці автономної каналізації AQUATEC задають одне просте запитання: "Чим відрізняється AQUATEC від аналогічного обладнання на ринку України?". Суть питання зводиться до того, що практично всі локальні очисні споруди виготовляються з пластика, в процесі роботи використовується компресор або насос і задіяна технологія біологічного очищення стічних вод. Это делают наши очистные сооружения AQUATEC. Читати далі...

AQUATEC - гарантія чистої води
Дата: Субота, 18 липня 2020 | Перегляди: 875

локальные очистные сооружения Ми цілим світом боремося з екологічними проблемами. Вода є одним з споживаних джерел всім живим. Вона піддається забрудненню в найбільшій мірі. Автономна каналізація AQUATEC - прекрасне рішення проблеми очищення стічних вод. Стоки з наших будинків, а безпосередньо від туалетів, кухонь, пральних машин можливо привести в той вид чистої води, яку ми повертаємо природі, а в подальшому знову її споживаємо у вигляді питної води. Это делают наши очистные сооружения AQUATEC. Читати далі...

AQUATEC - це знак якості приватного будинку!
Дата: Четвер, 02 липня 2020 | Перегляди: 1068

септик купить харьков "ТЕАТР ПОЧИНАЄТЬСЯ З ВІШАЛКИ" - вислів, що належить одному з найбільших театралів Станіславському, має на увазі те, що прекрасні речі починаються з дрібниць. Свій розвиток ця фраза отримала в народній мудрості - "РЕСТОРАН ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТУАЛЕТУ", яка, як правило, відображає прямий взаємозв'язок чистоти і оздоблення санвузла і загального рівня закладу громадського харчування. Читати далі...

Природний відбір
Дата: Понеділок, 15 червня 2020 | Перегляди: 874

очисні споруди для приватного будинку Будь-яке придбання ставить перед нами проблему вибору. Купуючи автомобіль дивляться на марку, дизайн, комплектацію, витрата палива. Вибір квартири визначається місцем і якістю будинку, ремонтом і поверхом. При цьому ціна предмету придбання є визначальним фактором. А тепер подивимося, як вибирають очисна споруда для приватного будинку і відповімо на ключові питання на прикладі автономної каналізації AQUATEC. Читати далі...

Автономна каналізація AQUATEC для житлових забудов
Дата: Вівторок, 02 червня 2020 | Перегляди: 855

автономная канализация загородного дома Ростуть навколо будинки, як гриби! А поруч з ними автономна каналізація AQUATEC, яка створює неперевершену екологічну атмосферу. Яке захоплення і повагу викликають люди, які розуміють наскільки важливо чистити за собою, прибирати за собою! Очисні споруди AQUATEC - це необхідне придбання для тих, хто любить і поважає себе, хто думає про чисте екологічне середовище. Читати далі...

НІ - вигрібній ямі! ТАК - автономній каналізації!
Дата: Вівторок, 19 травня 2020 | Перегляди: 901

купить септик в киеве Є у кожного домовласника відповідальність за наявність в його будинку світла, газу, води та утилізації каналізаційних відходів. Завжди радує око і особливо гріє душу раціональний підхід людей, які упереджено ставляться до чистоти (в повному сенсі цього слова) на своїй ділянці. Читати далі...

Що спільного у клієнтів AQUATEC
Дата: Вівторок, 12 травня 2020 | Перегляди: 844

За 15 років роботи на ринку клієнтами АКВАТЕК-УКРАЇНА стали кілька тисяч громадян України, переважно, власники приватних будинків і дач. Серед них представники практично всіх професій - бізнесмени та держслужбовці, політики і поліцейські, лікарі та письменники, заробітчани та айтішники. Що ж об'єднує людей настільки різних професій, які відступають від загальноприйнятих примітивних вигрібних ям і дешевих септиків, інвестуючи кілька тисяч євро в сучасну автономну каналізацію AQUATEC? Читати далі...

Навіщо вам автономна каналізація?!
Дата: Середа, 06 травня 2020 | Перегляди: 856

Ми живемо в XXI столітті і наші стічні води - це вже не просто суміш природних випорожнень з господарським милом, яким наші бабусі удобрювали саму солодку полуницю в світі. Сьогодні каналізаційні стоки від наших домоволодінь включають в себе неймовірну кількість отруйних хімічних сполук, які не можуть бути очищені природним шляхом в грунті. Читати далі...

Досі вигрібна яма?
Дата: П'ятниця, 24 квітня 2020 | Перегляди: 858

У стародавньому Римі опіка його правителів про жителів виявлялася в забезпеченні міста каналізацією. Очищення каналізаційних стоків і зараз повинна турбувати правлячих світу цього, а безпосередньо-уряд і органи місцевого самоврядування. Але кому видно каналізацію? Дороги, дитячі майданчики, рідше дахи будинків - це те, що підкреслює їх присутність при владі. А ми продовжуємо пити воду з нітратами, різними паразитами, якими забезпечують нас наші вигрібні ями. Читати далі...

Монтаж автономної каналізації AQUATEC
Дата: Понеділок, 13 квітня 2020 | Перегляди: 885

Автономна каналізація AQUATEC (Словаччина) є, по суті, безальтернативним рішенням для обмеженого простору і глинистого грунту. По-перше, оптимальне співвідношення габаритів очисної споруди і її продуктивності дозволяє мінімізувати площу для монтажу системи. По-друге, гарантовано чиста вода після біологічної очистки за технологією VFL без проблем дренує навіть в пори глинистих ґрунтів, що не вимагає виділяти під дренажну систему велику ділянку. Читати далі...

Приватний будинок - порятунок від карантину
Дата: П'ятниця, 10 квітня 2020 | Перегляди: 816

Карантин і весна - поняття несумісні, особливо для жителів квартир. Саме зараз власники приватних будинків в повній мірі усвідомлюють комфорт свого побуту. Навіть невелика, але своя власна територія у дворі дозволяє в повній мірі насолодитися красою природи, запахом весняного повітря і свободою від приписів МОЗ, залишаючись при цьому в повній самоізоляції. Читати далі...

Листовий полiпропiлен AQUATEC (Словаччина)
Дата: П'ятниця, 27 березня 2020 | Перегляди: 862

У 2016 році компанія AQUATEC (Словаччина) приступила до випуску листового поліпропілену як основної сировини для виробництва автономної каналізації AQUATEC. Головною відмінністю поліпропілену, який виготовляється відповідно до європейських стандартів в Словаччині від його аналогів, вироблених на території України, є, перш за все, висока якість, яка позначається на однорідності матеріалу, фіксованих розмірах, зварювальних властивостях, а також гнучкості і довговічності. Читати далі...

Автономна каналізація AQUATEC як дезінфектор для вашого будинку!
Дата: Понеділок, 23 березня 2020 | Перегляди: 872

В процесі експлуатації житлового будинку сім'єю в складі 4-5 осіб щодня утворюється близько 1200 літрів стічних вод, які складаються з продуктів життєдіяльності людини, миючих засобів, залишків їжі та ін. Протягом року цей обсяг становить півмільйона літрів стоків, що за розмірами відповідає 50 метровому басейну на 3 доріжки. Читати далі...

Комплектні насосні станції АКВАТЕК
Дата: Четвер, 27 лютого 2020 | Перегляди: 856

Різноманітні побутові та промислові ситуації вимагають перекачування рідини з одного місця в інше. Наприклад, необхідно перекачувати стічні води від приватного будинку, який розташований нижче рівня прокладки міського каналізаційного колектора або подавати питну воду з накопичувальних резервуарів до місця споживання. Читати далі...

Нова модель AQUATEC продуктивністю 40 м.куб./добу
Дата: Четвер, 20 лютого 2020 | Перегляди: 823

Вартість класичних локальних очисних споруд складається з будівельних робіт, на які припадає понад 50% валових витрат і вартості безпосередньо технології очищення, яка становить решту 50%.

Більш того, будь-який проект вимагає виділення великої будівельної площадки і облаштування всіх необхідних комунікацій і під'їзних шляхів для машин і механізмів.
Читати далі...

Сепаратори жиру АКВАТЕК
Дата: П'ятниця, 31 січня 2020 | Перегляди: 833

У зв'язку з новими вимогами Водоканалів України до підприємств громадського харчування, зріс попит на сепаратори жиру, які також називають жировловлювачами або жироловушками. Основною функцією жировловлювача є запобігання потрапляння жирів в стічні води і забруднення каналізаційних трубопроводів. АКВАТЕК-УКРАЇНА займається розробкою і промисловим виробництвом сепараторів жиру ще з 2005 року. До теперішнього часу нами обладнано жировловлювачами різної продуктивності велика кількість кафе, ресторанів і супермаркетів, серед яких можна згадати такі торгові мережі як КЛАС, SPAR тощо. Читати далі...

АКВАТЕК-УКРАЇНА вітає всіх з Новим 2020 роком!
Дата: Вівторок, 24 грудня 2019 | Перегляди: 841

Бажаємо здоров'я, успіхів у бізнесі і автономну каналізацію AQUATEC в кожен дім! Хочеться відзначити, що попит на обладнання для очищення стічних вод AQUATEC в році, що минає 2019 році на 23% перевищив минулий рік! Читати далі...

З 28.03.2012 року в Україні скасовано обов'язкову сертифікацію обладнання для очищення стічних вод.
Дата: Понеділок, 16 грудня 2019 | Перегляди: 825

По суті це означає, що будь-який бажаючий може організувати виробництво "автономної каналізації" без будь-яких дозвільних документів. Більш того, в Україні відсутня контролюючий орган, який займається перевіркою, тестуванням і сертифікацією технології біологічного очищення стічних вод. Виходячи з вищесказаного, в даний момент на ринку України більше 80% "виробників" устаткування систем біологічної очистки стічних вод не мають запатентованої технології і, по суті, пропонують клієнтам пластикові ємності з компресором або насосом під виглядом автономної каналізації. Читати далі...

Ювілей компанії - 15 років!
Дата: Понеділок, 18 листопада 2019 | Перегляди: 893

18 листопада наша компанія відзначила своє п'ятнадцятиріччя. Ця дата не є знаменною, однак вона говорить про стабільну і плідну роботу нашого колективу в сфері автономної каналізації. Цікаво відзначити, що, незважаючи на 21 століття, більшість наших співгромадян навіть не уявляють про існування сучасних технологій утилізації стічних вод в приватному будинку. У той час як в Європейському союзі ще на стадії проектування будинку обирається постачальник системи автономної каналізації, в Україні це питання вирішується в найостаннішу чергу і, як правило, закінчується облаштуванням вигрібної ями, яка через пару років експлуатації стає "головним болем" домовласника. Читати далі...

Покажемо AQUATEC в роботі будь-де Україні
Дата: Середа, 04 вересня 2019 | Перегляди: 872

Покажемо AQUATEC в роботі будь-де в Україні! В процесі вибору обладнання для очищення господарсько-побутових стічних вод замовник орієнтується на якість наданої інформації та вартість. Поспішне рішення про покупку обладнання, засноване на красивих картинках і привабливій ціні, часто закінчується розчаруванням в автономній каналізації, яка не працює. Саме тому, ми наполегливо рекомендуємо нашим потенційним клієнтам відвідати об'єкти, де автономна каналізація AQUATEC працює... Читати далі...

Інновації AQUATEC VFL
Дата: Середа, 21 серпня 2019 | Перегляди: 879

У 2019 році автономна каналізація AQUATEC була модернізована рядом технологічних нововведень, що базуються на більш ніж 15-ти річний досвід експлуатації обладнання в Європі. Ці інновації включають в себе змінену систему циркуляції стоків в локальному очисному спорудженні AQUATEC для більш стабільної роботи при нестабільному надходженні стоків, абсолютно нову конструкцію відведення очищеної води із зони сепарації ... Читати далі...

Виставка AQUATHERM 2019
Дата: Середа, 29 травня 2019 | Перегляди: 852

Завершилася чергова щорічна виставка AquaTherm-2019, в якій наша компанія взяла активну участь. Автономна каналізація AQUATEC виділяється із загальної маси конкурентів не тільки своїм 15 річним досвідом роботи на ринку, але, в першу чергу, можливістю побачити діюче обладнання в будь-якому місті України. В даний час ключовим критерієм вибору системи очищення стічних вод є не яскраві слогани і картинки, а досвід компанії і наявність референтних об'єктів. Читати далі...

Автономна каналізація AQUATEC для селища клубного типу на 160 будинків в Київській області
Дата: Вівторок, 23 квітня 2019 | Перегляди: 850

На початку 2019 року наша компанія виграла тендер на комплексне облаштування автономної каналізацією AQUATEC клубного селища в Київській області. На фото представлена доставка перших 50-ти локальних очисних споруд AQUATEC прямо з заводу в Словаччині на об'єкт і їх перевантаження з фур на газель для доставки до кожного котеджу. Всі роботи виконувалися вручну. Читати далі...

Візит президента Словаччини на завод AQUATEC
Дата: Понеділок, 25 березня 2019 | Перегляди: 856

Ми з гордістю повідомляємо всіх наших клієнтів, партнерів і колег про те, що 14 березня 2019 року відбувся візит президента Словаччини на завод AQUATEC. Для нашої команди є честю вже 14-й рік представляти автономну каналізацію AQUATEC на ринку України і разом з нашими дорогими клієнтами робити нашу українську землю трохи чистіше! Читати далі...

Виставка InterBuild Expo 2019 в Києві
Дата: Понеділок, 25 березня 2019 | Перегляди: 849

Чергова участь нашої компанії в головній будівельній виставці України InterBuildExpo-2019 в Києві дає нам можливість з упевненістю стверджувати, що економіка України в цілому і будівельна галузь зокрема йдуть вперед. Ми знову за останні 4 роки отримуємо замовлення на автономну каналізацію AQUATEC з невеликих і віддалених обласних центрів. Укладено угоди про співпрацю з компаніями із Запоріжжя, Херсона, Луцька та Івано-Франківська. Читати далі...

Монтаж автономної каналізації AQUATEC ATVFL15 в Харківській обл.
Дата: Субота, 08 грудня 2018 | Перегляди: 803

Для виробничого підприємства на території Харківської області здійснена поставка локальної очисної споруди для очищення господарсько-побутових стічних вод AQUATEC продуктивністю 5 м.куб. на добу. Обладнання AQUATEC виконано в повністю самонесучому корпусі з інтегрованою ємністю для компресора і блоком управління. Читати далі...

Облаштування дренажних колодязів для відведення очищеної води від автономної каналізації AQUATEC
Дата: Субота, 08 грудня 2018 | Перегляди: 862

Правильно спроектований і технічно грамотно облаштований дренаж є запорукою надійної експлуатації автономної каналізації AQUATEC на багато десятиліть. В процесі експлуатації локальної очисної споруди AQUATEC стічні води перетворюються в чисту технічну воду, яку можливо утилізувати одним із таких способів - дренаж в грунт, скидання в зливову каналізацію або водойму. Читати далі...

Монтаж автономної каналізації AQUATEC в с. Артюхівка (Зміївський р-н)
Дата: Середа, 08 серпня 2018 | Перегляди: 865

Зробили монтаж і запуск автономної каналізації AQUATEC в с. Артюхівка Зміївського району Харківської області. Читати далі...

Виставка «Будівництво. Садиба-2016»
Дата: Понеділок, 14 березня 2016 | Перегляди: 887

11-14 березня компанія ТОВ "АКВАТЕК-УКРАЇНА" представила свій стенд на виставці "Будівництво. Садиба. Енергозбереження. Мій дерев'яний будинок - 2016". Всі відвідувачі виставки змогли отримати вичерпну інформацію щодо роботи локальних очисних споруд AQUATEC і більш детально ознайомитися з запатентованою в Європейському Союзі унікальною технологією очищення стічних вод VFL (Vertical Flow Labyrinth) на прикладі очисної споруди ATVFL6 для сім'ї з 3-4 чоловік Читати далі...

Ярмарок вакансій 2015
Дата: П'ятниця, 13 листопада 2015 | Перегляди: 851

12 листопада в Харківському національному економічному університеті відбулася щорічний ярмарок вакансій, в якому ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» традиційно взяла активну участь. Позитивний імідж нашої компанії як провідного постачальника в Україні систем автономної каналізації, сепараторів жиру, нафти і насосних станцій сформований, в першу чергу, відповідальним ставленням до роботи нашого колективу - висококваліфікованих менеджерів, інженерів і робітників. Читати далі...

Здано в експлуатацію об'єкт в п.Чайківка Харківської обл.
Дата: Понеділок, 21 вересня 2015 | Перегляди: 853

Загальнобудівельні підготовчі роботи і монтаж автономної каналізації AQUATEC ATVFL8 в с. Чайківка Харківської області. Співробітники компанії ТОВ "АКВАТЕК-УКРАЇНА" виконали всі етапи робіт:

- виїмка грунту
- монтаж труб
- монтаж дренажного колодязя
- монтаж обладнання AQUATEC
Читати далі...

Виставка "Будівництво. Садиба - 2015"
Дата: Понеділок, 21 вересня 2015 | Перегляди: 859

18-21 вересня в Харкові компанія ТОВ "АКВАТЕК-УКРАЇНА" взяла активну участь в спеціалізованій виставці «Будівництво.Садиба-2015» «Мій дерев'яний будинок» «Енергозбереження» «Покрівля. Фасад. Двері. Вікна» і отримала нагороду за лідуючі позиції на ринку України в області поставки, монтажу та обслуговування систем автономної каналізації Читати далі...

Автономна каналізація чи септик?
Дата: П'ятниця, 17 липня 2015 | Перегляди: 975

Дуже часто наші співробітники стикаються з необхідністю пояснювати клієнтам відмінності автономної каналізації, зокрема обладнання очистки стічних вод AQUATEC, від традиційного септика.
Насправді все дуже просто. Септик - це всього лише невеликий відстійник для гравітаційного осадження важких часток стічних вод перед їх скиданням у вигрібну яму. Найчастіше для придушення смердючого запаху в септики додають різного роду біопрепарати (хімікати), які ще більше погіршують забруднення грунту в зоні розміщення так званого дренажного колодязя (вигрібної ями) на території домоволодіння.
Читати далі...

Місце для установки локальної очисної споруди не має меж
Дата: Четвер, 25 червня 2015 | Перегляди: 865

На початку червня 2015 р. наші фахівці ввели в експлуатацію локальну очисну споруду AQUATEC ATVFL8 (Словаччина) в будиночку для відпочинку, де в підлозі змонтована автономна каналізація. Наш клієнт знає, що при правильній роботі очисної споруди запах відсутній, тому що у його знайомого встановлена автономна каналізація AQUATEC більше 3-х років і немає ніякого запаха. Приємно, що клієнти нам довіряють! Читати далі...

Спеціалізована виставка «Будівництво. Садиба - 2015»
Дата: Середа, 03 червня 2015 | Перегляди: 886

28-31 травня в Харкові проходила спеціалізована виставка «Будівництво.Садиба-2015» «Мій дерев'яний будинок» «Енергозбереження» «Покрівля. Фасад. Двері. Вікна ». Наша команда представила відвідувачам реальну модель локальної очисної споруди (автономна каналізація) AQUATEC ATVFL6 (Словаччина), яка має розміри в діаметрі 1,4 м і висотою 1,8 м. Велика кількість відвідувачів нашого стенду свідчить про те, що попит на автономну каналізацію продовжує зростати. В Одесі ми були єдиною компанією, яка представляла системи автономної каналізації на виставці. Читати далі...

У 4 випуску 2015 р. журнал «Ідеї вашого дому» (українське видання) проводить аналіз представлених систем автономної каналізації в Україні.
Дата: П'ятниця, 15 травня 2015 | Перегляди: 982

Серед представлених компаній розглядається наше обладнання AQUATEC (Словаччина). Автор статті розповідає на які особливості необхідно звернути увагу при виборі автономної каналізації. Ключовими особливостями локальних очисних споруд AQUATEC (Словаччина) серед учасників аналізу є: Читати далі...

Ювілей AQUATEC – 10 років!
Дата: Субота, 29 листопада 2014 | Перегляди: 878

27 листопада 2014 року компанія AQUATEC VFL s.r.o. відзначила свій десятирічний ювілей. На торжестві були присутні гості з більш ніж 30 країн світу, включаючи керівників компаній-партнерів, представників наукових і державних організацій. Міжнародний успіх AQUATEC в сфері автономної каналізації забезпечується, насамперед, унікальною технологією біологічної очистки стічних вод VFL, а також високими європейськими стандартами виробництва локальних очисних споруд. Читати далі...
Всі новини компанії