Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Поряд з невеликими компактними локальними очисними спорудами AQUATEC для автономної каналізації приватних будинків, ресторанів, готелів і кафе користується попитом обладнання для очищення промислово-зливових стічних вод.

Таке облаштування автономної каналізації має на увазі методи механічного очищення умовно-чистих стоків від сміття, домішок піску і нафтовмісних забруднювачів.

Перш за все, локальні очисні споруди зливових стоків використовуються на автомийках, станціях технічного обслуговування автомобілів, автопарковках і в інших місцях з великою концентрацією автотранспорту.

Уже понад 12 років АКВАТЕК-УКРАЇНА спеціалізується на конструюванні, виробництві, установці і подальшому обслуговуванні очисних споруд зливових стічних вод.

Весь спектр обладнання включає в себе модулі жировловлювачів, пісковловлювачів, а також сепараторів нафти (нафтовловлювачів). Залежно від поставлених завдань, ці вироби можуть працювати як індивідуально, так і в комплексі. Обладнання проводиться з високоякісного поліпропілену виробництва AQUATEC (Словаччина).

У період з вересня по жовтень 2020 року АКВАТЕК-УКРАЇНА реалізувала на території Київської області один з великих проектів з очищення промислово-зливових стічних вод з їх подальшою утилізацією в дренажній системі в номінальному обсязі 30л на секунду з піковим навантаженням до 150 л/с.

Комплекс очисних споруд АКВАТЕК включав в себе накопичувальні резервуари, пісковловлювачі і сепаратори нафти, а також комплексну систему утилізації очищених стоків на базі дренажних тунелів GRAF. Роботи виконувалися в складних умовах глинистих ґрунтів із залученням важкої техніки.

Протягом 5 тижнів облаштування локальних очисних споруд промислово-зливових стічних вод було задіяно 12 одиниць спецтехніки, розроблено більше 3000 кубічних метрів грунту, облаштовані котловани глибиною 4-7 метрів, встановлені 600 блоків дренажних тунелів. Загальна площа підземних конструкцій склала 1200 квадратних метрів. Всі роботи виконувалися виключно інженерами і колективом АКВАТЕК-УКРАЇНА.

Європейський підхід до роботи, відповідність усім нормам та вимогам українського законодавства, відповідальне ставлення до роботи колективу АКВАТЕК-УКРАЇНА формують позитивний імідж нашої компанії в області автономної каналізації на ринку України протягом останніх 16 років. Ми пишаємося своїми досягненнями, а результати нашої праці по достоїнству оцінені нашими клієнтами.

ВИБИРАЙТЕ АКВАТЕК, ТАК ЯК

ВІД ВСЯКОЇ ПРАЦІ Є ПРИБУТОК, А ВІД МАРНОСЛІВ'Я ТІЛЬКИ ЗБИТОК (Біблія, Притчі Соломона, 14:23)