Київ: (050) 307-77-78
Харків: (066) 030-55-50
email: info@aquatec.in.ua
Меню розділу: ... на головну сторінку
Як хочеться поніжитися на березі моря на сонечку, покупатися в солоній морській воді! І Україна може похвалитися наявністю таких чудових місць. Але! Ми - всі українці, намагаємося вирватися в Єгипет, Туреччину або деінде завгодно в гонці не тільки за якісним сервісом, але ще і за чистим морем.

Незважаючи на те, що всі об'єкти на узбережжі повинні бути обладнані або підключені до повноцінної системи очищення стічних вод, в більшості випадків стоки в неочищеному вигляді йдуть в море або грунт. Але є винятки. Серед них чимало клієнтів АКВАТЕК-УКРАЇНА, які встановлюють одну з найкращих і надійних систем автономної каналізації і тим самим зберігають навколишнє середовище хоча б на своєму шматочку берега.

Ось, наприклад, в Азовському морі на острові Бірючий при будівництві абсолютно нового комплексу Grand Sofia Hotel and Spa, власник почав роботи з установки локальної очисної споруди AQUATEC продуктивністю 35 м3 на добу. І це правильно, адже якщо театр починається з вішалки, то будинок, готель або ресторан починається з каналізації.

На жаль, питанню охорони навколишнього середовища в даний час в Україні приділяється мізерно мало уваги. І тільки завдяки таким соціально відповідальним громадянам - клієнтам АКВАТЕК-УКРАЇНА в нашій країні з'являється промінчик надії на поліпшення загальної екологічної обстановки.

Слід також підкреслити, що останнім часом активно ведуться переговори про імплементації європейського законодавства в області очищення стічних вод зокрема Директиви 91/271/ЄЕС, яка не тільки регламентує установку систем повної біологічної очистки стоків, а й містить жорсткі вимоги до якості очищення стоків за цілим низком параметрів!

Обладнання AQUATEC виготовляється, в першу чергу, для ринку ЄС і відповідає вимогам Директиви 91/271/ЄЕС, яка діє на території ЄС з 1991 року.

Таким чином, віддавши перевагу іншим виробникам обладнання на догоду, можливо, більш низької ціни ви ризикуєте в майбутньому зіткнутися з низкою неприємностей - відсутністю необхідних сертифікатів і невідповідністю якості очищення вимогам Директиви.