Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Кожна людина при виборі автономної каналізації для приватного будинку прагне одного - отримати працюючу систему за мінімальну суму.

Якщо в даному контексті мінімальна сума визначається ціною обладнання та чітко виражена в грошах, то поняття "працююча система" не може бути трактовано і сприйнято однозначно.

Розберемося?

1. Якість очищення стічних вод.

По-перше, і це головне, клієнт хоче отримати за свої гроші результат призначення автономної каналізації – очищені стічні води.

Всі виробники стверджують, що їхнє обладнання - септик, біосептик, біопроцесор та інші системи на ринку - забезпечують глибоке біологічне очищення стічних вод. А хто займається аналізом та оцінкою роботи обладнання? Хто надає дозвіл на виробництво? Хто контролює якість очищення після введення в експлуатацію? НІХТО!

Сертифікат санітарно-епідеміологічної станції, який, за ідеєю, має видаватися на основі ретельної експертизи роботи обладнання в Україні - це, за фактом, папірець, який протягом останніх 20 років виписується за певну суму грошей. От і все.

Тому вірити документам, виданим українськими контролюючими інстанціями просто безглуздо, принаймні станом на сьогодні – 4 вересня 2023 року. Та й не зараз - війна.

Більше того, жоден український виробник автономної каналізації не сертифікований відповідно до вимог Європейського Союзу. А кому пофіг норми ЄС у галузі очищення стічних вод, то й нефіг взагалі це читати та вибирати – копайте вигріб!

До речі, автономна каналізація AQUATEC сертифікована в Євросоюзі і пройшла тестування якості очищення стічних вод в єдиному центрі Німеччини. А завдяки чудовим результатам очищення стічних вод AQUATEC продається в 34 країнах світу.

2. Експлуатація обладнання.

Якщо припустити, що якість очищення стічних вод у всіх системах на ринку України, включаючи септик для будинку, біосептик для приватного будинку однакова, виникає питання експлуатації.

Це, мабуть, найважливіший аспект, який необхідно розглядати при купівлі обладнання. Адже після введення в експлуатацію автономної каналізації для дому необхідно щоб система повноцінно працювала розрекламовані 10, 20 або 50 років.

І тут починається найцікавіше...

Автономна каналізація піддається постійному стресу у роботі у зв'язку з переробкою залпових скидів стічних вод, нерегулярністю їх надходження, попаданням сміття, ганчірок, серветок, перебоями з електропостачанням, екстремальними температурами взимку та влітку та інше. В результаті більшість систем виходять з ладу вже через кілька місяців експлуатації і вимагають дорогого обслуговування.

Нерозумно говорити про автономну каналізацію, де замість або поряд з компресором, задіяний насос для перекачування рідини. Будьте пильні! Не дайте себе обдурити!

В автономній каналізації AQUATEC задіяно лише один японський мембранний компресор, який забезпечує повноцінну роботу обладнання. Захисна решітка на вході захищає систему від сміття, а всі повітропроводи та перетікання легко прочищаються, що гарантує безперебійну роботу локальної очисної споруди AQUATEC навіть в екстремальних умовах експлуатації.

Також зазначимо, що політика компанії AQUATEC дозволяє повернути обладнання після покупки з повним відшкодуванням коштів протягом року без обґрунтування причин повернення!

А експлуатація безпосередньо пов'язана із третім ключовим пунктом, який необхідно розглядати перед покупкою обладнання – технічна підтримка.

3. Технічна підтримка

Без зазріння совісті, ми, представники АКВАТЕК-УКРАЇНА, можемо з упевненістю дати точну оцінку технічній підтримці наших конкурентів на ринку України на підставі телефонних дзвінків наших співгромадян із проханням обслужити їхнє обладнання.

Тобто все просто: до нас надходить телефонний дзвінок із проханням обслужити обладнання – автономну каналізацію. Після хвилини спілкування з'ясовується, що у клієнта встановлено біосептик, біопроцесор чи септик якоїсь української компанії, з якою клієнт не може зв'язатися вже кілька місяців або відмовляється приїжджати до нього на сервіс.

Зрозуміло ми відмовляємо такому клієнту у допомозі, оскільки неможливо обслужити те, що не працює і, благо самі конкуренти це чудово розуміють і тому ігнорують своїх же клієнтів.

Що ж до сервісного обслуговування та технічної підтримки автономної каналізації AQUATEC, то достатньо прочитати реальні відгуки про нас за, майже 20 років роботи на ринку України, побачити наші репортажі про сервісне обслуговування систем у зоні бойових дій навесні 2022 року та усвідомити, що наш сервіс – це імідж європейської компанії AQUATEC в Україні.