Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

автономная канализация акватек Сьогодні, 18 листопада 2022 року, ми, АКВАТЕК-УКРАЇНА, відзначаємо своє вісімнадцятиріччя!

24 лютого цього року, в день нападу фашистської русні на Україну, ми не могли уявити, що зберемося практично всім нашим колективом на головній площі першої столиці України – міста-героя Харкова – міста, яке стало форпостом та зразком боротьби за свободу та незалежність нашої батьківщини перед лицем рашистської чуми.

Важко передати те почуття гордості, яке переповнює всіх нас цього дня за нашу країну, наших співгромадян та наших героїв - воїнів ЗСУ, завдяки яким все це стало можливим.

Цього дня хочемо побажати всім лише одного – якнайшвидшого миру та перемоги України над рашистами.

Висловлюємо щиру подяку всім нашим клієнтам, які, незважаючи ні на що, облаштовували систему автономної каналізації та купували очисні споруди AQUATEC цього року, у тому числі й у прифронтових зонах Київської та Харківської областей.

Особливо хочемо підкреслити величезний внесок у підтримку життєздатності компанії нашим партнерам у Кременчуці, Вінниці та Чернівцях. Наші дилери з Кременчука не тільки забезпечили десятки продажів обладнання AQUATEC цього року, але й зробили значний внесок у благодійну діяльність нашої компанії з порятунку бездомних тварин.

Низький уклін кожному бійцю ЗСУ, який ціною свого життя та здоров'я очищає не лише Україну, а й увесь світ від нечистот під назвою русь.

СЛАВА УКРАЇНІ!
СЛАВА ЗСУ!
Все буде AQUATEC! (Тому що все інше просто не працює...) автономная канализация акватек