Київ: (050) 307-77-78
Харків: (066) 030-55-50
email: info@aquatec.in.ua
Меню розділу: ... на головну сторінку

У зв'язку з новими вимогами Водоканалів України до підприємств громадського харчування, зріс попит на сепаратори жиру, які також називають жировловлювачами або жироловушками. Основною функцією жировловлювача є запобігання потрапляння жирів в стічні води і забруднення каналізаційних трубопроводів.


АКВАТЕК-УКРАЇНА займається розробкою і промисловим виробництвом сепараторів жиру ще з 2005 року. До теперішнього часу нами обладнано жировловлювачами різної продуктивності велика кількість кафе, ресторанів і супермаркетів, серед яких можна згадати такі торгові мережі як КЛАС, SPAR тощо.

Жировловлювач для кафе чи ресторану виготовляється виключно за індивідуальним проектом, виходячи з умов його розміщення.

У виробництві використовуються тільки високоякісний поліпропілен виробництва компанії AQUATEC (Словаччина), а також замки з нержавіючої сталі і стрічка ущільнювача виробництва Німеччини.

Сепаратор жиру для ресторану виготовляється один робочий день і монтується фахівцями АКВАТЕК-УКРАЇНА протягом декількох годин.