Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec
Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

купить автономную канализацию В останній рік, одним із наслідків коронавірусу і самоізоляції став зростаючий попит на заміські приватні будинки та дачі. Цей тренд отримав назву - Cottagecore (естетика з інтернету, також описується деякими джерелами як субкультура, яка прославляє ідеалізоване сільське життя).

Якщо виконати пошук за хештегом Cottagecore в соціальних мережах, то можна отримати зображення веселої вінтажної моди і романтичних заміських будинків. Тільки в Instagram вже більше мільйона постів з фото, маркованими #cottagecore, в Tik Tok - 4,5 млрд релевантних відео.

Тим часом, такий спосіб життя досяг самих різних спільнот, а також прогресує в індустрії подорожей. Зокрема, попит на заміські будинки і дачі в ЄС зріс на 650 відсотків. Через соціальне дистанціювання сім'ї шукають прилеглі до природи місця для відпочинку, де можна займатися активним відпочинком і де вони можуть спокійно провести час разом.

Cottagecore міцно увійшов у свідомість відпочиваючих. Ця тенденція надає слову «втечу за місто» абсолютно нового значення за часів пандемії і надає відпочинку людей додаткову порцію сільської пристрасті.

Попит на заміську нерухомість в Європейському Союзі зростає. Так, зокрема, 93% німецьких сімей не хочуть їхати у відпустку з великою кількістю людей в 2021 році. Локдаун обмежує особисту свободу. Переміщення по схемі - квартира-робота-магазин створює всі передумови для депресивних настроїв.

Приватний заміський будинок - це вихід з даної ситуації.

З початком коронавірусу багато переїхали жити за місто на своїх дачах або орендували будинок. І дійсно, проводити час в приватному будинку з можливістю в будь-який момент виходити на двір, робити прогулянки по лузі, купатися у власному басейні, грати з дітьми і собаками без сторонніх і з мінімальним ризиком зачепити заразу - це те, що треба.

Багатьом настільки сподобалася така самота, що дачники вирішили перебратися жити за місто постійно, а інші зайнялися питанням будівництва або купівлі будинку. Багато українців у 2020 році обмінювали свої міські квартири на заміські будинки.

На тлі інтересу до заміського життя цілком логічним здається і різке зростання продажів товарів, пов'язаних зі зміною стилю життя в сторону Cottagecore, до яких і відноситься автономна каналізація AQUATEC.

Відхід від квартирних комунальних служб має на увазі власне водопостачання зі свердловини і очищення стічних вод від будинку за допомогою локального очисної споруди. І якщо добування води є зрозумілою технологією, то очищення стоків - це камінь спотикання для багатьох наших співгромадян, знайомих лише з терміном «вигрібна яма», що перекочував в 21 століття з «совкових» дач і будинків.

Екологія (від грец. - житло, житло, будинок) має на увазі чистоту і вже точно не черв'яків в перегної фекалій у вигрібній ямі. Тому при виборі автономної каналізації для приватного будинку або дачі завдання зводиться до наступного: побачити чисту воду як результат роботи обладнання.

Ми, АКВАТЕК-УКРАЇНА, запрошуємо всіх зацікавлених співгромадян подивитися як працює автономна каналізація AQUATEC в будинках наших багатотисячних клієнтів в будь-якому регіоні України.

Після такої демонстрації всі питання щодо вибору системи очищення стічних вод для приватного будинку будуть зняті і ви приєднаєтеся до великої спільноти небайдужих до екології України громадян - власників очисних споруд AQUATEC.

Чиста вода на виході тільки в AQUATEC!
А Cottagecore без AQUATEC - це не по Фен-шуй!