Київ: (050) 307-77-78
Харків: (066) 030-55-50
email: info@aquatec.in.ua
Меню розділу: ... на головну сторінку

12 листопада в Харківському національному економічному університеті відбулася щорічний ярмарок вакансій, в якому ТОВ «АКВАТЕК-УКРАЇНА» традиційно взяла активну участь. Позитивний імідж нашої компанії як провідного постачальника в Україні систем автономної каналізації, сепараторів жиру, нафти і насосних станцій сформований, в першу чергу, відповідальним ставленням до роботи нашого колективу - висококваліфікованих менеджерів, інженерів і робітників.

Ярмарка вакансий 2015

Пошук потенційних фахівців в області продажу локальних очисних споруд та організації ефективного процесу взаємодії з нашими дилерами в таких містах як Миколаїв, Житомир, Вінниця, Львів, Чернівці, Дніпропетровськ, Полтава і Суми вимагає ретельного відбору претендентів.

Всі наші офісні співробітники повинні досконально володіти практичними знаннями щодо процесу облаштування системи автономної каналізації AQUATEC і будівництва зовнішніх мереж водопостачання та каналізації, розуміти детально як здійснюється монтаж локальної очисної споруди AQUATEC, вміти пояснити покупцеві відмінності обладнання біологічної очистки стічних вод AQUATEC від септика і вигрібної ями.

Компетентність нашого персоналу визначається не тільки володінням специфічною інформацією, наприклад, за технологією біологічної очистки стоків VFL в обладнанні автономної каналізації AQUATEC, а й умінням знаходити рішення проблем в процесі виконання земляних робіт для монтажу локальної очисної споруди, які бувають пов'язані з високим рівнем грунтових вод, глинистими грунтами, відведенням очищеної води в дренажний колодязь або необхідністю будівництва каналізаційної насосної станції для перекачування стоків в локальну очисну споруду при відсутності можливості забезпечення їх подачі в автономну каналізацію самопливом.

Запорука успіху нашої компанії і добробуту колективу полягає в професіоналізмі, відповідальності та любові до своєї роботи кожного окремо взятого співробітника.