Главная страница Автономная канализация для частного дома aquatec

Зворотнiй зв'язок

В неробочий час ми доступні 24/7 в Viber і Telegram за телефонами:

050 307 77 78
066 030 55 50

або залиште свій телефон і ми передзвонимо в зручний для вас час!

Зворотнiй зв'язок

Ваш запит отримано! Очікуйте на наш дзвінок!

Харків - перша столиця України, друге найбільше місто, головний науковий та освітній центр країни, розташоване за 30 км від держави, яка 24 лютого 2022 року оголосила нам війну.
автономна каналізація акватек Через кілька днів після початку вторгнення, прийшовши до тями після шоку, наш колектив "АКВАТЕК-УКРАЇНА" продовжив свою роботу.

Зокрема, було вжито необхідних заходів щодо забезпечення безпеки 38 тварин, які знаходяться в нашому розпліднику під благодійним патронажем компанії.

У перші кілька тижнів війни нам вдалося організувати закупівлю 50 мішків корму для наших вихованців, що дозволить їм нормально харчуватися протягом найближчих 2-3 місяців.
автономна каналізація акватек Це стало можливим завдяки педантичній та сумлінній роботі нашого персонального менеджера компанії "СУЗІР'Я" - Вероніці Чистякової.

За перші 40 днів війни нами було врятовано 6 кинутих собак та 3 кішки, які, на превеликий жаль, були викинуті своїми господарями внаслідок втечі з міста Харків у безпечніші райони.

Всім тваринам було надано першу медичну допомогу, а також проведено необхідні ветеринарні процедури.

Все це стало можливим завдяки, насамперед, мужності нашого співробітника, який, незважаючи на регулярні обстріли районів міста Харкова, на корпоративному транспорті доставляв тварин до ветеринарної клініки "ДОВІРА".
автономна каналізація акватек Хочемо особливо висловити подяку від нашої компанії безпосередньо ветлікарю Роману Сергійовичу Суворову, який, ризикуючи власним життям, проводить ночі у приміщенні клініки, рятуючи тварин Харкова.

З початку квітня інженери нашої компанії почали здійснювати сервісне обслуговування автономної каналізації AQUATEC у безпечних для життя районах Київської, Харківської та Вінницької областей.

Незважаючи на обстановку, ми здійснюємо доставку локальних очисних споруд для клієнтів, які придбали автономну каналізацію минулого року та просять здійснити її монтаж прямо зараз. Оптимізм та віра у швидке мирне майбутнє нашого незламного українського народу – це основа нашої впевненості у перемозі над рашистським фашизмом 21 століття.
автономна каналізація акватек Перші продажі автономної каналізації під час активної фази війни та виїзд наших інженерів для видачі технічних завдань для майбутнього будівництва у потенційних клієнтів є найкращим підтвердженням цього.

Ми вдячні збройним силам України та національної поліції за захист життя наших людей та тварин та надання можливості нам працювати.

СЛАВА УКРАЇНІ!
РОСІЯ - ЙДИ НАХУЙ!